img

Afyonkarahisar'da satranç turnuvaları başladı


Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu’nda 8-14 yaş grubu çocuklar ve açık kategoride organize edilen turnuvaya 265 sporcu katıldı. 

Toplam 14 bin 500 liralık ödül verilecek satranç turnuvasını;  Vali Yardımcısı ve Yeşilay Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Nurullah Kaya, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Öner, çok sayıda sporcu ve veli izledi.

Vali Yardımcısı Kaya, ödüllü turnuvaların devam edeceğini belirterek, şunları kaydetti:

"Farkındalık oluşturmak için Satranç İl Temsilciliğimizle beraber ödüllü satranç turnuvasını düzenledik. Bu konuda Afyonkarahisar'ımızın civan mert yiğitlerine sponsorlarımıza, firma sahiplerimize, bize rehberlik eden Afyonkarahisar Valimize, Afyonkarahisar Belediye Başkanımıza, çok değerli milletvekillerimize teşekkür ederim."

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ise sporcuları tebrik ederek, velilerin çok güzel bir şeye öncülük ettiğini dile getirdi. 

Konuşmaların ardından Vali Yardımcısı Kaya ile Milletvekili Yurdunuseven, 14 yaş ve altı çocuklar için düzenlenen turnuvayı başlattı. 

Hibya Haber Ajansı

Vakıf Katılım

 

Haber Aboneliği

CANLI YAYIN EKRANI

Reklam Pazarı

Reklam İçeriği

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Dünya Genelinde Son Depremle

Dolar Fiyatı

 

 

724ilanbul

Araba Hayali

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.