Online toplantılarda iyi görünmenin anahtarı

Saatler süren yüz yüze toplantılardan, çevrim içi toplantılara geçiş yaptığımız yeni dönemde bir bilgisayara sahip olmak artık yetmezken, harici bir kamera ve mikrofona olan ihtiyaç da arttı. Logitech ise bu ihtiyaca karşılık olarak, seçili webcam ürünlerinde 30 Haziran’a kadar yüzde 30’a varan indirimli fiyat fırsatları sunuyor.

En gelişmiş kurumsal web kamerası, Logitech BRIO 4K Webcam

Yenilikçi teknolojilerle donatılan Brio, ultra 4K HD video iş birliği mükemmeliyeti için çıtayı yükseltmiştir. Logitech BRIO 4K, gecikmeyi azaltmak için tasarlanan yüksek kare hızı ile canlı video bağlantıları yapan profesyonellerin tercihi olarak yer alıyor. Ultra HD 4K özelliği, tam HD video çözünürlüğünün 4 kat daha fazla olmasını sağlayarak en ufak yüz mimiklerini dahi net bir şekilde videoya aktarıyor. Parlaklıktaki değişikliklere otomatik uyum sağlayarak arkadan ışık geldiğinde oluşan karanlık görüntüyü engelliyor, HDR sayesinde loş ışıkta bile renkleri canlı ve doğru gösteriyor. Nereden yayın yapılırsa yapılsın, profesyonel bir görüntü için Personify tarafından geliştirilen ChromaCam uygulaması sayesinde arka planı bulanıklaştırma, kaldırma ya da değiştirme özelliğini kullanıcılarına sunuyor.

Profesyoneller için tasarlanan web kamerası, Logitech C922 HD Webcam

Toplantılarınız için kurulan konferans düzenini ileriye taşıyarak internet üzerinden adeta gerçek hayattaymış gibi yayın yapılabilmesini sağlayan C922 Webcam, HD kalitede saniyede 30 kare hızda 1080p ya da 60 kare hızda 720p kalitedeki yayınlara ve pürüzsüz ses kaydına imkân tanıyor. Yayın hangi açıdan yapılırsa yapılsın, çift yönlü gürültü engelleyici mikrofonuyla, duraklamaya gerek kalmadan seste oluşabilecek çıtırtıları engelliyor ve videoyu kaydediyor. Akıllı şekil tanıma özelliğine sahip C922, dinamik arka plan yedeklemesiyle, yeşil ekrana ihtiyaç duyulmadan kullanıcıların arka plandan ayrışmasını sağlıyor.

Stereo ses ile Full HD 1080p görüntülü aramalar Logitech C920 HD Webcam

Bir diğer Logitech webcam olan Logitech C920 modeli de 1080P çözünürlüğe sahip. Logitech C920 15MP kamerasıyla mükemmel resimler çekebiliyor aynı zamanda kendine özel 2 stereo mikrofonu bulunan webcam, otomatik olarak ortamdaki zayıf ışığı yükselterek görüntüyü net bir şekilde yansıtıyor.

Hibya Haber Ajansı

Okunma