Parlak ve sihirli yıldız satışta

Fiyat performans ürün serileri ile akıllı telefon dünyasında parlayan vivo, Y serisinin en parlak ve sihirli modeli Y21’i Türkiye’de satışa sundu. Sade bir tasarımın estetiği, parlayan bir yıldızı andıran renk seçenekleri ve 4.299TL satış fiyatıyla Y21 modayı cebinize taşıyor.

Fiyat performans ürün serileri ile akıllı telefon dünyasında parlayan vivo, Y serisinin en parlak ve sihirli modeli Y21’i Türkiye’de satışa sundu.

 

Dijital dünya ile insanlar arasında sağlam köprüler kuran vivo, yüksek teknolojiye ve eşsiz tasarıma sahip akıllı telefonlarını kullanıcılarıyla buluşturmaya devam ediyor. Orta segment akıllı telefon kategorisinde Y serisi, iddiasını sürdürüyor. Y serisinin en parlak yıldızı Y21, lüks tasarımı ve kullanışlı ara yüzü ile satışa sunuldu.

 

vivo Y21 modeli, %89 ekran-gövde oranına sahip, 1600 x 720 piksel HD+ çözünürlük ve 6,51 inç ekran ile kullanıcılarına gerçek bir görsel şölen sunuyor. Hücre içi teknolojisine sahip HD Halo Ekranı sayesinde sizi net ayrıntıların ve zengin canlı renklerin içine çekerek film izlemeyi, oyun oynamayı daha heyecan verici bir deneyime dönüştürüyor. Aynı zamanda Göz Koruma Modu sayesinde mavi ışığı filtreleyerek deneyimi daha sağlıklı kılıyor.

Akıllı telefon gücünü, Android 11 tabanlı FunTouch OS 11.1 ve 2.0 GHz'e kadar CPU çalışma hızına ulaşan MediaTek’in Helio P35 işlemcisinden alıyor. vivo Multi-Turbo 5.0 ile de, veri bağlantısını, sistem işlem hızını ve güç tasarrufu performansını yepyeni bir düzeye çıkarıyor. Dört bileşenden oluşan soğutma çözümü sayesinde Y21, oyunun en hararetli anlarında bile ısınmıyor

Y21’de yer alan genişletilmiş RAM seçeneği günlük etkileşimi sorunsuz ve kolay hale getiriyor. Ayrıca 1 TB’a kadar genişletilebilir 64 GB’lık bir depolama alanı ile gelen Y21 uygulamalarınızı, videolarınızı ve fotoğraflarınızı rahatlıkla muhafaza edebilmenize olanak sağlıyor.