img

Bitget, Türkiye’deki depremden etkilenen vatandaşlara yardım eli uzatacak


Global kripto para borsası Bitget, Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde meydana gelen ve birçok çevre ilde de hissedilen deprem sebebiyle yeni bir gelişmeyi kamuoyuyla paylaştı. Bitget’in resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamaya göre, Türkiye’deki deprem bölgelerinde devam eden çalışmalara katkı sağlamak amacıyla 1 Milyon Türk lirası değerinde bağış yapılacak. Türkiye’deki depremden etkilenen vatandaşlarla dayanışma içinde olmak adına yapılacak olan bağışla, yürütülen deprem çalışmalarına destek verilmesi hedefleniyor.

Bitget Türkiye ekibi devam eden günlerde deprem bölgesindeki ihtiyaçları belirleyerek ihtiyaç sahiplerine yardımlarına devam edeceklerini belirtti. 

Yaşanan hadiseden derin endişe duyduklarını ifade eden Bitget Genel Müdürü Gracy Chen, Bitget’in depremden etkilenenlere yardım etmek ve destek sağlamak amacıyla çalışmalarına devam ettiğini vurguladı.

Gracy Chen’in resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Kalbimiz Türkiye'deki depremden etkilenenlerle birlikte atıyor. Yerel ekibimiz, bu vahim hadise sebebiyle mağduriyet yaşayan vatandaşların yanında olabileceğimiz yolları belirlemek için aralıksız bir çalışma yürütüyor.” ifadeleri yer aldı.

Vakıf Katılım

 

 

 

 

Haber Aboneliği

CANLI YAYIN EKRANI

Reklam Pazarı

Reklam İçeriği

Kandilli Rasathanesi Son Depremler

Dünya Genelinde Son Depremle

Dolar Fiyatı

 

 

724ilanbul

Araba Hayali

Piramit Menkul Kıymetler A.Ş.