Vakıf Katılım

Siber saldırganların yeni hedefi: "Sadakat programları"

Araştırmaya göre siber suçlular, sadakat programlarına katılım gösteren müşterilere kötü amaçlı mesajlar ve e-postalar ile ulaşarak, sadakat puanlarına veya kişisel bilgilerine saldırı düzenliyor. Bitdefender Antivirüs Türkiye distribütörü Laykon Bilişim’in Operasyon Direktörü Alev Akkoyunlu, böyle bir durumla karşılaşıldığında atılması gereken 6 adımı paylaştı.

OKX 11. Aylık Rezerv Raporu'nu yayımladı

Eylül ayı PoR Raporu, OKX’in rezervlerinde toplam 11,2 milyar USD değerinde BTC, ETH ve USDT bakiyesi bulundurduğunu gösteriyor. 2023 yılının eylül ayından itibaren OKX, aylık PoR raporlarına ETH staking (BETH) varlıklarını da dâhil edecek.

Xi’den yılın 3. “eyaletler arası gezisi”

Çin Cumhurbaşkanı Xi Jinping, 20-21 Eylül günlerinde Zhejiang eyaletinin Jinhua ve Shaoxing kentlerindeki ticaret merkezi, sergi salonu, kültür bölgesi ve kırsal bölgeleri ziyaret etti. 24 Eylül’de ise Shandong eyaletinin Zaozhuang kentinde incelemelerde bulundu. Bu ziyaretler, 2023 yılında Cumhurbaşkanı Xi Jinping’in gerçekleştirdiği üçüncü eyaletler arası gezi oldu.

EasyCep’in küresel büyümesinde yeni durağı Azerbaycan

Türkiye’de yenilenmiş tüketici elektroniği pazarının öncüsü EasyCep, Azerbaycan iletişim devi Azerconnect ile güçlerini birleştirdi. Katar’la başlayan global büyümesine hızla devam eden EasyCep, şimdi de Azerbaycan’ı yenilenmiş telefonların avantajları ile tanıştıracak.